Lapsed ees, suured järel…

Veebruari viimasel päeval tulid tuult ja tormi trotsides esimeseks prooviks kokku Luksemburgi lauluhuvilised täiskasvanud – viis naist ja üks meest ehk paras seltskond vokaalansambli käimalükkamiseks. Loodan, et muusikastuudio lapsed ja vanemad ei pahanda, et edaspidi kasutame seda saiti ka täiskasvanute lauluinformatsiooni edastamiseks – seda enam, et paljudel juhtudel laulavadki nüüdsest kaks põlvkonda 🙂

Proovi alustasime kahehäälselt, lõpetasime aga juba neljahäälse seadega. Tõsi, mitte akadeemilise koori mõttes, sest üks mees korraga tenorit ja bassi ei laula. Pealegi otsustasime, et kooris laulmise võimalusi on nii Luksemburgis kui ka Euroopa eestlaste kooris, mistap jääme meie oma liistude – mitmehäälse ansamblimuusika – juurde. Eesti autorite igihaljaste viiside vahele proovime ka välismaa estraadi(popi-džässi…)meloodiaid ja -rütme. Proovid hakkavad toimuma kord kuus.

Uuesti kohtume 21. märtsil kell 11 Anneli juures Trieris. Kõik Luksemburgi ja ümbruse lauluhuvilised on oodatud! Töötame umbes kolm tundi. Vahepalaks proovime kohvi ja tee kõrvale huvitavaid hõrgutisi, mida lauljad lahkesti ühes toovad 😉

Palun teatage osalemise soovist meiliga anneli punkt aken ätt gmail punkt com (ja kui arvate, et ma veel ei tea, siis öelge ka oma häälerühm ning paar sõna varasema laulmiskogemuse kohta – nii on mul kergem laule valida ja seadete osas eeltööd teha). Uutele tulijatele saadan täpse aadressi ning muud kontaktid.

Nädala jooksul annan siinsamas teada, kust noote leiab.

Laulmiseni!

P.S. Kui Euroopa eestlaste koori liikmed soovivad seoses läheneva Uma pido‘ga “järelaitamistundi”, siis ma võin aidata neid laule läbi laulda küll – kas sel (või järgmisel korral aprillis) ning vastavalt teie soovile kas enne või pärast ansambliproovi. Andku huvilised mulle meili teel teada!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: