Laululaager 1.-3. augustil 2022 Haapsalus

Laagrisse on oodatud Euroopa Eesti Mudilaskoori, Euroopa Eesti Lastekoori ja Euroopa Eesti Neidudekoori lauljad. Endised lauljad, kes soovivad meiega selleks laagriks taasühineda ja oma sõpradeaga koos laulda – proovime kõik ikka ära majutada 🙂

Laagri eesmärk: XIII noorte laulupeo laulude harjutamine ja võimalusel kunstilisele toimkonnale videosalvestamine.


Proovid on seekord Haapsalu Kultuurikeskuses (Posti 3). Meie kasutada on teatrisaali lava, rõdusaal, harrastusteatri saal + seminariruumid häälerühmade tööks. Saalide rendi jaoks on olemas toetus rahvuskaaslaste programmi väliseesti kultuuriühingute toetusprogrammist.

Lõunasöögid (a 7 €) ja õhtuoode (arvestatud korralduskulu sisse!) on kultuurikeskuse kohvikus.

Hommiku- ja õhtusöögid (a 6 €) on Haapsalu Spordikeskuses Lihula mnt 10.

Majutusvõimalused on lihtsad, aga kõik elementaarne on olemas – Haapsalu õpilaskodus Kuuse 1 ja Spordikeskuses Lihula mnt 10 (need asuvad lähestikku), vajadusel saame kasutada hostel “Sport” tube (kõige paremad tingimused, aga miinuseks, et asub eemal – Wiedemanni 15). Majutuse eest kogume raha kõige lõpuks, kui on teada, kes kuhu. Hind jääb 10 ja 20 euro vahele / inimene / 1 öö.


Laager algab esmaspäeval, 1. augustil kell 13 taaskohtumise rõõmu ja lõunasöögiga. Kes esimsel päeval lõunat ei soovi, märkige see eraldi. Igatahes arvestage, et õhtuni tuleb vastu pidada. Õhtuoode on kell 16 ja õhtusöök on kell 19 või 19.30 (väiksemad varem, suuremad hiljem). Proovime korraldada nii, et asjad saab kl 12-13 vahel majutuskohtadesse ära viia (check-ini aeg on tegelikult alates kl 16). Täpsustame jooksvalt. Vajadusel saab asjade vedamiseks kultuurikeskusest majutusse kasutada kultuurikeskuse väikebussi.

Kell 13.30 laulame hääled lahti ja väikeste pausidega õhtuni.

2. august on täispikk laulupäev. Hommikusöögi aeg jääb 8 ja 9 vahele. Kell 9.30 on kõik laulmiseks kultuurikeskuses valmis. 

Lõuna kell 13, vahepala kell 16, õhtusöök 19, neidudekooril ilmselt 19.30.

3. augustil hommikusöök kella 8-9 vahel, pakime majutuse asjad kokku ja korraldame kottide transpordi kultuurikeskusesse. Laulmine kell 9.30 või 10 – sõltub sellest, kui kiiresti sujub asjade logistika. Lõpulõuna kell 14.

Kultuurikeskusest küsiti, kas anname ka väikese kontserdi. Arutame asja.

Kui on soovi, siis uurin ka võimalust Haapsalu veekeskuse külastamiseks.


Ühe pere lauljad saab registreerida sama vormiga. 

Lapsevanemad, kes saavad olla abiks laste elu-olu korraldamisel väljaspool proove, palun märkige soov samasse vormi. Ka info eritoidu, allergiate ning kõige muu kohta, mida korraldajad peaksid teadma.


Palun kasutage võimalust häälepartiide kodus harjutamiseks!

Mudilaskoor: https://2023.laulupidu.ee/xiii-noorte-laulupidu/repertuaar/mudilaskoorid/ NB! Meie MUK ei laula ühendkoori laule, ainult viis liigilaulu ehk alates “Kodulaulust”.

Lastekoor: https://2023.laulupidu.ee/xiii-noorte-laulupidu/repertuaar/lastekoorid/

Neidudekoor: https://2023.laulupidu.ee/xiii-noorte-laulupidu/repertuaar/neidudekoorid/ NB! “Mu isamaa on minu arm” laulame lihtsamat seadet lk 80 ehk kuulake S ja A partiisid hoopis segakooride lehelt!


Osalustasu palume kanda Arteesia kontole LU150019405592495000.

  • Korralduskulu 35 €* palume tasuda kohe registreerimisel. Märkige SUVI22 ja nimi/nimed, kelle eest.
  • Toitlustamise täispakett 45 € . Kui keegi tuleb hiljem/lahkub varem või sööb hommiku-õhtusöögi oma majutuskohas, siis arvutage ise toitlustamise maksumus kokku ning registreerimisvormis märkige kindlasti see erinevus! Lõunasöök on 7 €, hommiku- ja õhtusöögid 6 €. Pärastlõunane vahepala on korralduskulu sees. Toitlustamise eest tasuda kas kohe või hiljemalt 15. juuliks.
  • Majutuse hind täpsustub.
  • Soovi korral lisandub veekeskuse külastamise tasu.

Ja lõpuks ka registreerimisvorm.


* Meie kolmik-kooriga tegelevad 6 koorijuhti-lauluõpetajat + konsertmeister + lapsevanemate abivägi, kelle majutus/söök tasutakse laagri eelarvest

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: