Laululaager lastele ja noortele 22.-24.11.2019

Algab registreerimine laste ja noorte laululaagrisse 22.-24. novembril 2019 Remerschen-Schengeni noortehostelis.

Laulma on oodatud lapsed, kes saavad 2019. aasta jooksul 7aastaseks, on laagrieluks valmis ja kes tahaksid laulda ühe tunni asemel kaks või vähemalt poolteist päeva. Muidugi mitte järjest 🙂 Noorteansambli ülemine vanusepiir on gümnaasiumi lõpu vanus ehk umbes 19 (aga ega 20aastaseid välja ei viska). Häälemurre ei ole takistuseks.

Kavas laulmine, liikumine, teatriimprovisatsioonid, mängud, viktoriin, natuke matkamist, disko. Laager algab reede õhtul ja kestab pühapäeva lõunani.

Ajakava:
Reedel ell 18 kogunemine, tubadesse minek, kell 19-20.30 õhtusöök, seejärel laulame end soojaks ja kell 23 (väiksematel 22) on öörahu.
Laupäeval kell 8 hommikusöök, tegevused algavad kell 9.
Lõunasöök kell 13, siis jälle tegutseme, vahepeal puuviljapaus.
Õhtusöök kell 19, pärast viktoriin ja disko.
Pühapäeval kell 8 hommikusöök, tegevused algavad kell 9.
Kell 12 näitame pereliikmetele, mida oskame.
Kell 13 lõunasöök.

Töö hakkab käima kolmes vanuserühmas (mudilaskoori vanus, lastekoori vanus, noorteansambel). Täpsed grupid jagan siis, kui on vanuseline koosseis teada.

Lauluõpetajad on Ehtel Kuldvere-Vent, Ilona Aasvere ja Anneli Aken, liikumis- ja teatritunde teeb Kai Tarmula.

Laululaagri osalustasu on 120 €. Võib tasuda kõik korraga, aga vähemalt pool ehk 60 € palun kindlasti kanda septembri lõpuks Arteesia kontole IBAN LU150019405592495000, selgitus: NOV 2019, lapse/laste nimed.Kohast saab tasuta loobuda kuni 13. novembrini, pärast seda ei saa enam ööbimist ja toitlustamist ära öelda, sellised on grupibroneeringu tingimused.

Võib osaleda ka oma öömajaga, ainult päevastes tegevustes. Sel juhul on osalustasu 75 €. Märkige siis registreerides viimasesse lahtrisse “oma öömaja”.

Üks vastus

  1. […] Kooliealiste laululaagrisse 22.-24. novembril 2019 Remerschenis on veel veidi vabu kohti! Loe lähemalt ja registreeri siin. […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: