Tule Euroopa Eesti Noortekoori!

Oled gümnaasiumiealine või tudeng, armastad koorilaulu ning toredaid inimesi enda ümber? Tahaksid osaleda noorte laulupeol 30.06-02.07.2017, aga ei tea, millise kooriga?

Väike, aga tubli algatusrühm Luksemburgis, Belgias ja Saksamaal elavatest koolinoortest ja üliõpilastest on juba olemas (Euroopa Eesti Lastekoorist välja kasvanud ning Euroopa Eestlaste Kooris laulvad noored), kuid meile mahub veel!

Tingimused: viisipidamine, vanus laulupeo toimumise aastal 16-25 (kuni 10% koori liikmetest võivad olla ka (veidi) vanemad kui 25), osalemine laululaagrites või laulupäevadel ja valmisolek töötada (salvestatud) partiidega ka iseseivalt. Noodilugemise oskus ei ole oluline, kuid tuleb muidugi kasuks.

Esimene suurem kokkusaamine on 31.07-04.08.2016 Eestis, muidu aga harjutaksime laululaagrites ja -päevadel Luksemburgis, Belgias ning Saksamaal. Kõik väliseesti koorid peavad peole pääsemiseks läbima konkursi: saatma 1. novembriks esimeste kohustuslike laulude videosalvestuse. Positiivse otsuse korral tuleb ülejäänud kava videosalvestus saata 1. aprilliks 2017. Seega: kindlasti tuleb lisaks suvisele kokkusaamisele valmis olla veel vähemalt neljaks töiseks nädalavahetuseks (praeguse seisuga on broneeritud Remerscheni noortehostel Luksemburgis 20.-22.01 ja 17.-19.03.2017, otsime veel vaba laagrikohta septembriks 2016).

Huvi korral saatke nimi, sünniaeg, elukoha riik ning väike tutvustus senise laulukogemuse kohta hiljemalt 28.02.2016 anneli@eestikoor.eu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: