Laululaagritesse registreerimine (täiendatud 14.03)

Registreerimine 16.-18. märtsil Luxembourgis toimuvasse laululaagrisse käib täie hooga. Laulu lööme lahti paljudele juba tuttavas Dommeldange’i skaudimajas.

Kogunemine reede õhtul alates kella 19st (õhtusööki saavad ka hiljem saabujad). Laulame umbes kell 20.00–21.30, reedel pikka pidu ei tee, kell 22 võivad kohalikud lapsed, kes ei ööbi, koju viia, ka skaudimaja seltskond läheb tubadesse magama kell 23.

Laupäeval hommikusöök kell 9, laulmine 10-13, lõuna 13-14, värske õhk 14-15, laulmine 15-19 väikese puuviljapausiga, õhtusöök 19-20, pärast tants ja mängud. Orienteeruv lõpp kell 22. Öörahu skaudimajas 23.00.

Pühapäeval söök kell 9, laulmine 10-12.30, lõuna 12.30-13.00 ning lõpetame kell 13.30 väikese esinemisega, vanemad ja sõbrad on teretulnud kuulama.

Osavõtutasu 15 € pluss majutus kaheks ööks 24 €. Maksta saab ülekandega LES-i kontole, saaja: LES, pank: BCEE, BIC: BCEELULL, IBAN LU74 0019 2055 3919 4000, selgituseks “laululaager, Lapse Nimi” või kui euroülekanne teisest riigist on keerukas-kulukas, kohapeal sularahas.

Jaanuari ja märtsi laagreid toetab Kultuurkapitali rahvuskultuuri sihtkapital 600 euroga (teise dirigendi lennupiletid ning veidike ruumide üüriks).

Kaasa: 

  • teise riiki reisijatel isikuttõendav dokument ning tõend tervisekindlustuse kohta (haigekassakaart või ametnike lastel seda asendav PMO väljatrükk)
  • ööbijatel magamiskott või tekk koos tekikotiga (muu kohapeal olemas)
  • ööbijael pidžaama (ja vajadusel kaisuloom)
  • selga mugavad riided + kotti kaheks päevaks piisavalt varu (kui morss kogemata sülle läheb vms), kindlasti kaasa ka sisejalanõud (ka kohalikel!)
  • välisriided võiks kõigil olla sellised, millega kannatab mänguväljakul käia
  • ööbijatel kärerätt ja hügieenitarbed (kamm/hari, hambahari ja -pasta, seep/dušigeel ning šampoon, kel vaja, arvestage sellega, et kohapeal duširuumides mingeid geelivarusid seina peal ei ole, aga on nn ujulaföönid)
  • noodikaust (uued tellitud kaustad saab kätte laagris), laulude nimekiri on saadetud eile meilile

Ja kõige olulisem – registreerimiseks saatke hiljemalt reedel, 9. märtsil Annelile e-kiri lapse/laste nime(de)ga, teemareale “märtsi laager 2012”. Tõin registreerimise aja nädalavahetuse võrra ettepoole, kuna muidu jääb eelarve kokkulöömine ja toiduarvestus väga viimasele minutile, hea oleks enne selgust saada.

———

Luksemburgi, Belgia ja Eesti laste ühine suvine laager toimub 8.-10. juunil Schengen-Remerscheni noortehostelis, kus meile on broneeritud 70 kohta (Elvast tuleb 25 last). Magamistingimused on üsna luksuslikud (1-5kohalised toad eraldi pesemisruumidega), lauluharjutusteks saame kasutada suurt saali ning end vahepeal kaunis looduses tuulutamas käia. Juuni laagris saavad osaleda ainult need lapsed, kes on varem käinud vähemalt ühes varasemas laululaagris ehk a) kellele on jaanuari-märtsi lauluvalik piisavalt tuttav (laagris me viimistleme varemõpitut suure koosseisuga ja paneme kokku suure ühiskontserdi kava, kontsert toimub ilmselt pühapäeval keskpäeva paiku) ning kes b) on valmis iseseisvaks laagrieluks.

Nii majutus kui ka toitlustamine on selles laagris kallim, aga see-eest elu mugavam ja muretum, sest ükski ema ega isa ei pea veetma 48 tundi tundi köögis ning tubades on rohkem privaatsust.

Osavõtumaksu täpse suuruse saab välja kuulutada aprillis, kui oleme saanud võimalikelt toetajatelt vastused. Kui me ka mitte kuskilt toetust ei saa (mida loodetavasti ei juhtu), on osavõtutasu koos majutuse, toidu, osalejate tasu ja muude saba ning sarvedega nii Luksemburgi kui Belgia lastele 100 euro ringis, millest osa tuleb maksta aprillis ning teine juunis. Täpsustan jooksvalt.

Kes aga juba täna end ka suvelaagrisse kirja panna soovib – ja see oleks väga tervitatav, kui me saaksime juba varakult planeerida -, märkigu registreerimiskirja teemareale “märtsi / juuni laagrid”.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: