Infot Belgia laulurahvale

Esiteks tänan nii paljude heade tervisesoovide eest!

On küsitud, kas ringitasu jääb samaks. Jah. Aga midagi ei juhtu, kui te esimesed 30 eurot kannate seltsi kontole üle 20. jaanuari asemel veebruaris. Ükskord me teeme vahelejäänud tunnid ära niikuinii.

Uued liitujad, kes pole veel minuga kohtunud, võivad käia ära ühes proovitunnis, tasuda kohapeal 10 € ja kui on näha, et meeldib, kanda ülejäänud üle.

———

Asendustunni kuupäeva väljakuulutamise osas palun kannatust, sest sobiva aja leidmiseks tuleb võrrelda erinevate koolide vaheaegade kalendreid, Brüsseli eesti kooli kalendrit ja minu kalendrit ning kooskõlastada osavõtjate jaoks parim aeg omakorda toimumiskohaga. Palun mõistvat suhtumist, sest mul on hetkel välja palju ebameeldivaid asjaajamisi (kindlustus…) ning traumajärgses seisundis on igasugune keskendumine väga vaevaline.

Igaks juhuks pakun välja järgmised kuupäevad:

  • P 19.02 (ehk juhtub ime ja ei sõida kõik ära, kel 20.02 vaheaeg algab?)
  • LAUPÄEV 24.03 (ja ehk sobiks paremini nt pealelõuna, kui pisemad on lõunaunelt ärganud ning ei ole teisi trenne/ringe? mis kellast sobiks?)
  • P 13.05 (oleks vahva võimalus ühendada proov kevade- ja emadepäevakontserdiga, kuigi seegi näib kattuvat mõnede koolide vaheajaga nagu ka juba varem välja kuulutatud 20. mai tund)
Võiksite mulle anda tagasisidet meilile, kui üks neist kuupäevadest kindlasti EI sobi. Märkige teemareale “asendustund“, siis mul lihtsam hallata.
———
NB! On tõenäoline, et 10. juuni tund tuleb lükata 17. juunile, sest kui me saame toimumiskohaga läbi räägitud, toimub 8.-10. juunil Luxembourgis kolmas rahvusvaheline algkooliealiste laululaager.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: