Brüsseli rühmad jäävad kevadeni samaks

Keskmise rühma poolitamine jääb praegu tegemata, sest arvestades saadetud eelistusi, jääks esimesse poolde ikka üle 20 lapse ja teises on hetkel ainult 5 vabatahtlikku. Mõned pole veel vastanud, aga jõudude vahekord jääks tõenäoliselt ebavõrseks.

Peame kevadeni vastu nii, et I rühmas (kell 11) on kevadeni need, kes selles alustasid ehk 24 last, II rühmas (kell 12) 32 ja III rühma (kell 13) nimekirjas on 40. Vanemate laste puhul pole 40 probleemiks, see on täiesti hallatav mudilaskoori suurus.

Hinnates vanuselist koosseisu ning teades, et lapsed eelistavad rühmast rühma liikuda pigem klassi- ja rühmakaaslastega koos, on tunduvalt targem alustada kolme asemel nelja rühmaga alates septembrist. Uue rühma moodustaksid hoopis need, kes alustavad eeloleval sügisel päris kooliteed ning need, kes praegu on esimeses klassis (ja lähevad sügisel teise klassi). See on kõige rohkearvulisem seltskond. Ma küll päris täpselt ei tea, kes mis klassis käib ja millal kooli läheb, aga vanuse järgi hinnates tundub, et tekiks umbes 30-liikmeline rühm. 3. klassi ja vanemad lapsed jääksid umbes 20kesi IV rühma.

Selleks, et rühmast rühma liikumist sügiseks täpsemalt prognoosida, palun saatke mulle meiliga laste kooli- ja eelkoolide klasside numbrid (või täpsustage, millal laps kooli läheb). Märkige teemareale KOOL, siis on lihtsam infot sortida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: