Suur Algus Brüsselis

Hea meel on teatada, et lauluhuviliste nimekirjas on tänase seisuga 64 last, mis tähendab, et kahte gruppi me mitte kuidagi ära ei mahu, vaid alustame tööd kolmes vanuseastmes:
  • I  rühm ehk 2-3aastased (vähemalt esialgu koos lapsevanema või saatjaga)
  • II rühm ehk 4-6aastased (eelkool, üritame tegutseda ilma täiskasvanud abilisteta)
  • III rühm ehk 6-13aastased (koolilapsed)
Esimene tund toimub laupäeval, 26. novembril 2011 Eesti saatkonnas Avenue Isidore Gerard 1, B-1160, Brüssel
  • kell 11.00-11.45 I  rühm
  • kell 12.00-12.45 II rühm
  • kell 13.00-14.00 III rühm
Järgmine tund toimub pühapäeval, 4. detsembril samas kohas ja samadel kellaaegadel.
Kes ei saa neil päevil tulla, palun andke teada. Puudumisest teadaandmine võiks ka edaspidi mitte meelest ära minna.

2012: palun hoidke 22. jaanuar vaba, koht ja kellaaeg täpsustamisel. Edasised tunnid täpsustame jooksvalt.

Kui ühes peres on lapsi mitmest erinevast vanuseastmest, kes soovivad tingimata koos tunnis olla, palun andke teada. Vanus ei ole mingi rusikareegel, eriti eelkoolieas. Eakaaslastest kiiremini või rahulikumalt arenevaid lapsi võib vastavalt vanemasse või nooremasse rühma võtta. Eks töö käigus selgub. Kõik on võimalik. Tõsi, algkooli rühmas tahaks hoida korralikku koolimeeleolu ehk väikevendi või vanaemasid sinna reeglina kaasa võtta ei saa 🙂

Tunnis võiks olla seljas vaba liikumist võimaldav riietus ning sügistalvisel ajal ärge unustage mugavaid vahetusjalatseid (sokkide-sukkadega on libe ja väga klõbisevad kontsad palun jätke esinemiste jaoks).

Tunni tasu on 10 € ja esimesel kahel korral saab maksta kohapeal sularahas. Et lauluaega kokku hoida, võtke palun kaasa täpne raha.

I ja II rühma vanematele: kui võimalik, palun võtke marakaa ehk sahistajapilli valmistamiseks kaasa üks üllatusmuna plastikümbris (kas Kinder munade väike kollane või suurem, mida müüakse erinevate multikategelaste piltidega, aga pole hullu, kui te üldse kommi ei söö, küll saame kamba peale igaühele mõne tühja muna.

III rühma vanematele: palun andke lapsele kaasa üks tühi kaust, milles on juba valmis kümmekond tühja, köidetavat kilekaant, et nad harjuksid algusest peale tunnis jagatavaid laulusõnu korralikult köites hoidma. Ka üks kirjutusvahend ei teeks paha. Hiljem, kui tegevus on paika loksunud, saame osta kõigile ühesugused kaustad.

Algkooliealised, kel suurem lauluhuvi ja kes valmis laagrieluks, on oodatud laululaagritesse, mis toimuvad Luxembourgis 13.-15. jaanuaril, 16.-18. märtsil ja nelipühivaheajal 2012. Täpsemalt räägin 26.11 tunnis ja saadan info huvilistele meilile ka. Küsige julgelt!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: