Laulutundidest ja esinemistest mais

Olen nüüd veidi segaduses: kas mulle näib võib on see tõsi, et Euroopa kooli mudilaskooril ja tantsijatel on kahel laupäeval ehk nii 7. mail kui ka 14. mail esinemised, mis kattuvad tõenäoliselt laulutundidega? Kas on praeguseks selge, kes ja millal esinema peab?

Minu poolt on üks asi kindel: laupäeval, 21. mail kell 18 esineme Euroopa Eestlaste Kooriga ühisel kontserdil Dommeldange’i skaudimajas, ilusa ilmaga toimub kontsert õues. Teeksime samas väikeses saalis proovi kell 16.30 vanema rühmaga ja 17.15 nooremaga.

Millal toimub teine (ehk ajaliselt esimene) maikuu tund, saan otsustada alles siis, kui olete mulle laste muudest esinemistest teada andnud. Tegelikult oleks vahva, kui kas 7. või 14. mail saaksime korraldada ka väikese emadepäeva- ja kevadpikniku: oleks nn lahtiste uste proov kahe rühma ja vanematega, mängiks vahvaid mänge ning igaüks tooks midagi maitsvat hammustamiseks kaasa… Kui need laupäevad ikka kuidagi ei sobi, siis minu aeg on paindlik, st mulle sobivad ka pühapäevad. Esmaspäev, 9. on ju ka vaba, aga kas siis ka Weimershofi maja vaba on…

Ootan kiiret tagasisidet nii esinemise ja proovi kohta 21. mail kui ka kahe eeloleva laupäeva-pühapäeva-9. mai kohta.

3 kommentaari

  1. 14. mai ei sobi seetõttu, et siis toimub Euroopa Kooli iga-aastane kevadlaat, kuhu lapsed tahavad minna. Ning seal ilmselt siis esinetakse kah. Spontaanse pikniku-kontserdi võib ju sel laupäeval ehk 7. mail korraldada küll. Oleme Katiga käed!

  2. Ja seda ei pea ju ainult Weimershofi majas tegema. Ilusa ilmaga saab kasvõi Petrusse’i orgu kolida. 🙂

    1. Mu elektroonilised pillid töötavad idee poolest patareidega ka, aga ega ma nüüd ei viitsiks kogu seda kola orgu tassida, seda enam, et väikesed kasutavad veel ka rütmipille 🙂 Weimershofis on “kõik ühes” olemas: natuke loodust, elekter, pillid, WC, parkimine lähedal ja vihma korral katus pea kohal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: