Sügistalvine hooaeg 2010

Tere üle pik aja!

Mul on hea meel teatada, et Luksemburgi laste lauluringi tunnid toimuvad sel semestril Weimershofis, endises St George’i kooli majas järgmistel päevadel:

18.09
25.09
02.10
09.10
13.11
20.11
04.12
11.12
Kokku 8 korda, 80 € (40 € septembris ja 40 € novembris).
Eelkoolilaste tund algab kell 10, algkoolil kell 11.
Mainin igaks juhuks veelkord, et need regulaarsed laulutunnid on LESi mudilaskoorist (laulupeost osavõtjatele) eraldiseisev projekt. Laulupeoks valmistume eraldi.
Reservis 18.12, sest võib-olla peame ühe novembri nädalalõpu eraldama laulupeorepertuaari õppimiseks. Selgub siis, kui teisel dirigendil Ehtelil Eestis tööl kõik korraldatud ja lennupiletid leitud.
NB! Weimershofi majas ja ümber on ehitustööd, mis peaks lõppema 17.09. Teades, kuidas ehitustööd siinkandis venima kipuvad, võib esimese tunni koht veel muutuda. Informeerime sellest kindlasti kõiki 17.09, palun olge ise ka tähelepanelikud uurima-küsima!
————————————————————
Veidi ka laulupeost.
Kuna mudlilaskoori laulikud ilmusid trükist lubatust 3-4 kuud hiljem, esitasin komisjonile ka küsimuse, kas ka väliskooride kahe esimese kohustusliku laulu salvestuse tähtaeg lükatakse proportsionaalselt edasi (oli 1. november, Eesti kooridel ju ettelaulmine alles kevadel…). Seda enam, et “Mu isamaa on minu arm” (ühendkooride laul) nooti me suvel ei saanud ja “Kordamiseks” (mudilaskoori blokist) õppimiseks oleks hädavajalik vähemalt harmooniaga toetav klaverisaade, sest muidu ei saa keegi aru, mismoodi see laul õieti kõlama peaks. Dirigendi laulik klaverisaadetega peaaks koos laulikutega saabuma.
Nende kahe raske loo õppimiseks vajame kindlasti üht laagrinädalalõppu, aga seda ei saa enne novembrit korraldada. Tuletasin meelde, et meil ei ole erinevalt kodukoolidest kaks kooritundi nädalas ja ma ei saa lapsi igal nädalavahetusel lauluga karistada 🙂
Laulupeo repertuaaripealik ütles, et nurin on põhjendatud ning meid ei saa tõesti nii varase tähtajaga piinata 🙂
Laulikud saadetake postiga lähiajal ja siis saab igaüks hakata kodus vähemalt sõnu pähe õppima, sest neid ikka on, eriti väikeste jaoks, kes veel ise soravalt ei loe.
———————————————————–
Üks asi veel: kellel on telefoninumbrid-meiliaadressid muutunud või kes pole mulle neid teatanudki, palun andke teada (minu meiliaadress on sama ja ikka samad ka telefoninumbrid , need saatsin igaks juhuks viimase kirjaga)!
Ja veelkord: kui lapsed puuduvad, palun andke sellest ette teada! 🙂
Toredate kohtumisteni!
Anneli

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: