Laululaager 12.-14. juunil 2015 Remerschenis

Uuendatud 1. juunil

12.-14. juunil toimub Remerschen-Schengeni noortehostelis laululaager kooliealistele lastele (mudilas- ja lastekoori vanus + noorteansambel, vanus 6-16)

Registreerimine on lõppenud.

Laule õpetavad:

 • Ehtel Kuldvere-Vent (Elva, Eesti)
 • Anneli Aken (Trier, Saksamaa)
 • Tuuli Solom (Aachen, Saksamaa).

Liikumis- ja tantsuõpetaja Kai Tarmula (Pärnu/Haapsalu, Eesti).

Seekord on võimalik osaleda ka saatebändis. Kitarrimängijaid juhendab Erki Põlme (Luksemburg) ning klahv- ja löökpillirühmaga tegeleb Kirill Zhavoronkov (Trier, Saksamaa). Bändis osalemiseks on vajalik algtasemel pillimängu- ja noodilugemisoskus.

Eesmärk: õppida head eestikeelset muusikat (millega jaanuari laagris sai tutvust tehtud, lisaks uusi lugusid), panna laulud liikuma ja anda üks ilus ja vägev kontsert.

AJAKAVA:

Laager algab reede, 12. juuni õhtul. Kogunemine kell 18. Väiksemate laste vanemad/saatjad, palun aidake lastel tubades voodipesu peale panna! Õhtusööki saab kell 19.00-21.00. Kes jõuavad hiljem, neile saab köök panna valmis nn packed lunch’i (palun teatage hiljemalt 7. juuniks!) Kell 20 alustame ka laulmisega. Laulame kuni kella 21.30 (22). Öörahu kell 23.00 😉

Laupäev, 13. juuni on laulupäev. Söögiajad: kell 8-9,  kell 13-14 ja 19-20 (puuviljapaus kella 16 paiku). Vahepeal muudkui LAULAME ja LIIGUME: 45 min töö, 15 min paus. Töötame vanusegruppides ja mõne laulu teeme kõik uhkelt koos. Pärast lõunasööki on veidi pikem puhkepaus, pärast õhtusööki teeme kogu kava saateansambliga läbi ja kes siis veel jaksavad, jäävad pidutsema. Öörahu kell 23.00 😉

Pühapäeval hommikusöök kell 8, siis tuleb vabastada toad (kohvrid saab jätta ühte saali), alates kella 9 laulame.

PÜHAPÄEVAL KELL 11.30-12.30 suur kontsert hosteli söögisaalis. Kontsert on seekord KONTSERT (mitte avalik proov nagu tavaliselt) ja väikese piletiga: täiskasvanule 5, koolilastele 3, eelkoolilapsed tasuta. Kohtade broneerimine kuni 8. juunini selle vormi kaudu. Kui vormile tööl ega kodus ligi ei pääse, saatke tellimus meilile. Kui see väga tülikas-kulukas ei ole, tehke palun ülekanne (andmed all).

Kell 13.00 lõunasöök ja kojusõit.

Pereliikmed-sõbrad, kes soovivad pühapäeva lõunasööki, palun tellige selle vormi kaudu hiljemalt 8. juuni keskpäevaks! Ühekäiguline lõunasöök (praad) maksab 7,50. Kui vormi täita ei saa, saatke soov meilile.

TASU:

Osalustasu on 100 eurot, mis peab olema laekunud 10. juuniks. Kõik hosteli kulud tuleb katta ette või hiljemalt kohapeal. Kui on tasumisega probleeme, ärge häbenege ühendust võtta – peaasi, et ma tean.

Pereliikmed, kes ööbivad meie grupis, arvutage oma tasu suurus vastavalt sellele, kui palju ööbite/sööte.

Kontserdi piletite ja pühapäeva lõunasöögi info on eelnevates lõikudes.

Makse saaja: Arteesia ASBL, IBAN LU150019405592495000, BIC/SWIFT: BCEELULL
Selgitus: LAPSE NIMI, JUUNI 2015 (osalise makse puhul I või II osa), pereliikmete tasude puhul vastavalt mille eest.

TRANSPORT:

Laste transpordi laagrisse ja tagasi korraldavad vanemad ise. Kui on neid, kes vajavad transpordi korrldamisel abi, andke palun teada!

ÖÖBIJATE ANDMED: Jaanuari laagris mitteosalenud lastelt vajan veel järgmisi andmeid (meilile):
– sünniriik (kui ei ole Eesti)
– kodakondsus (kui ei ole Eesti)
Täiskasvanutelt, kes ööbivad hostelis: sünniaeg, sünniriik, kodakondsus, isikuttõendava dokumendi nr.

KAASA:

 • saunalina ja üks väiksem käterätt käte kuivatamiseks
 • seep või dušigeel, šampoon (hosteli duširuumides ei ole seepi/šampooni)
 • magamisriided (ja kaisuloom, kui see on vajalik 🙂 )
 • kaheks ööpäevaks piisavalt vahetusriideid ning igaks juhuks vihmakindlad riided (vaadake ilmateadet!)
 • vahetusjalatsid, sh sellised, millega saab ennast liikumisproovis vabalt liigutada (tennised või madalad ja mitteklobisevad kingad, aga mitte võimlemissussid, sest nendega põrutavad lapsed moodsal betoonpõrandal jalad ära)
 • natuke taskuraha – hosteli fuajees on LuxLait piimaautomaat, mis iga kord tühjaks ostetakse (piim ja piimakokteilid). On ka suure suhkrusisaldusega nn karastusjookide automaat, millest me siiski soovitame kaarega mööda käia. Vastuvõtulauas on müügil krõpsud, küpsised ja šokolaad – me ei saa neile öelda, et ärge müüge, pigem ärge seda välja reklaamige, meie ei ütle ka mitte. Kui lapsed peavad midagi näksida saama, pistke neile kotti mõned tervislikud (ja ilma külmkapita säilivad) snäkid.
 • muusikainstrumendid (mida tõesti ka mängitakse)
 • piiri tagant saabujatel isikuttõendav dokument, igaks juhuks ravikindlustuskaart või EL ametnike lastel, kes on kindlustatud JSIS kaudu, vastava paberi koopia
 • kui teil on väikesi öölampe, mida saab pista otse pistikupessa, siis (eriti pisemate laste) öiseks tualetiskäimiseks oleks neist kindlasti abi. Narivoodite kohal on hostelis küll lugemislambid, aga nende valgel ei ole väga mõnus magada.
 • NOODID

Uneraamatuid, mänguasju ja värviraamatuid-pliiatseid on lubatud kaasa võtta. Mida vähem kalleid tehnikavidnaid on ärakaotamiseks kaasas, seda parem.

ESINEMISEKS:

 • kel on, siis Euroopa Eesti Lastekoori T-särk
 • kel ei ole, siis mõni muu rukkilillesinine (royal blue) või valge särk

Küsi julgesti: anneli.aken@gmail.com, +352 621 383130, +49 1577 3138937 ja +372 507 7747

Üks vastus

 1. […] 12.-14. juunil Euroopa Eesti Lastekoori laager Luksemburgis. Veel on vabu kohti! https://lauluring.com/2015/03/23/laululaager-12-14-juunil-2015-remerschenis/ […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: